Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rąbierz-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa, ul. Warszawska

Janów(Rąbierz-Kolonia + 18 km)

1 061 000 zł6 726 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki przemysłowe położone przy ul. Warszawskiej w Janowie koło Mińska Mazowieckiego. Działka nr 549 o powierzchni 3885 m2 szer. 55 m. Działka 143/8 o powierzchni 855 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Świerkowa

Łochów(Rąbierz-Kolonia + 25 km)

378 120 zł3 151 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łochów centrum. Tylko 120 zł za M 2. Pod zabudowę usługową oraz zabudowę mieszkaniowa gospodarstw rolnych. Tylko U nas. Nie szukaj dalej. . Lokalizacja Samo Centrum Łochowa , Blisko pkp ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Mrozy

Mrozy(Rąbierz-Kolonia + 18 km)

89 000 zł4 550 m² 19,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 4550 m2 w miejscowości Kuflew , w gminie Mrozy. Wymiary działki to 19 metrów szerokości i ok 239 metrów głębokości. Jest to III i IV.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gamratka

Gamratka(Rąbierz-Kolonia + 22 km)

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie rano wita Cię śpiew ptaków, a jednocześnie masz szybki dojazd do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wola Polska

Wola Polska(Rąbierz-Kolonia + 7 km)

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wola Polska, gm. Jakubów ( powiat miński ). Nieruchomość wolna od wszelkich obciążeń prawnych i finansowych. Numer działki: 991/1 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grabina

Grabina(Rąbierz-Kolonia + 24 km)

180 300 zł1 202 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana położona w Grabinie w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z zapisem mn/u/ml czyli zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Jasienica

Jasienica(Rąbierz-Kolonia + 25 km)

171 360 zł714 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 700 m , położoną w atrakcyjnej części Jasienicy. Nieruchomość ma kształt i wymiary umożliwiające wygodne zaplanowanie budowy domu.